Wykaz usług


Nasze usługi to transport w szerokim tego słowa znaczeniu. Od najprostszych usług transportowych polegających na przewiezieniu większego lub mniejszego ładunku z punktu A do punktu B przez złożone logistycznie przewozy do przeprowadzek. Transportujemy przesyłki całopaletowe (auta z windą), wykonujemy przewóz maszyn i urządzeń, przestrzennych elementów, przewóz ADR itd. , organizujemy również transporty powyżej 3,5T.

Jeśli chodzi o tabor nasza firma transportowa opiera się głównie na samochodach dostawczych o D.M.C. 3,5T , ładowności 1500 - 3500T oraz przestrzeni ładunkowej 12 - 37 m3. Posiadamy tabor samochodów 5, 8, 10, 15, 20, 33 paletowych z ładownością do 24 ton. Większość naszych aut jest wyposażona w windę załadowczą oraz wózek niskiego unoszenia (tzw. "paleciak").

Polecamy usługi transportowe na terenie Bielska-Białej, krajowe oraz międzynarodowe uniwersalnymi autami dostawczymi (tzw. busy). Umiarkowane gabaryty tego typu pojazdów oraz brak ograniczeń czasowych (pojazdy o DMC do 3,5 tony nie posiadają tachografów) pozwalają na bardzo szybkie i sprawne docieranie do najdalszych punktów w Polsce i za granicą.

  • Wszystkie przewożone towary są objęte ubezpieczeniem od kradzieży lub zniszczenia podczas kolizji (OCP).
  • Nasze samochody są wyposażone w nawigację satelitarną GPS dzięki czemu szybko, bezpiecznie i na czas dostarczą Państwa przesyłkę w wyznaczone miejsce
  • Dzięki licznej grupie podwykonawców jesteśmy w stanie sprawnie i szybko obsłużyć większość Państwa zleceń transportowych również tych nagłych, gdzie jest potrzeba szybkiego podstawienia pojazdu.

Jeśli Państwa firma oczekuje niezawodności oraz profesjonalnych i solidnych usług na najwyższym poziomie zapraszamy do współpracy z nami..